Angelica Gomez

De Roze Mars May 25

My Activity Tracking

95,697
Steps

My target 310000 Steps

Hallo, ik wandel mee met de elfde editie van De Roze Mars, een initiatief van Pink Ribbon, de nationale organisatie in de strijd tegen borstkanker. Gedurende de maand mei zal ik ernaar streven om dagelijks meer te wandelen en meer te bewegen. Omdat de strijd tegen borstkanker nog lang niet gestreden is, draag ik via deze weg mijn steentje bij. Wil je mij aanmoedigen voor deze uitdaging? Dat kan door een donatie te geven, groot of klein. Een dikke dankjewel voor je steun namens mij en het Pink Ribbon-team!

My progress

Steps

95,697

Steps goal

310,000

My Achievements

My Updates

Sky

Sunday 4th May
Als ik aan wandelen ben doe ik een klein pauze, kijk ik naar de hemel, …… daar is altijd een prachtige verrassing voor mij en ook voor jullie klaar. 

Voorbereiding

Friday 25th Apr
Vandaag ben ik met wat opwarming gestart. 25min gewandeld op de loopband. Het klink niet veel maar hier heb ik 8900 stappen gezet. Ik geloof dat ik mijn doel zal halen en wie weet misschien veel meer 😊.