My Activity Tracking
351,208
Steps
My target 372000 Steps
Hallo, ik wandel mee met de twaalfde editie van De Roze Mars, een initiatief van Pink Ribbon, de nationale organisatie in de strijd tegen borstkanker. Gedurende de maand oktober zal ik ernaar streven om dagelijks meer te wandelen en meer te bewegen. Omdat de strijd tegen borstkanker nog lang niet gestreden is, draag ik via deze weg mijn steentje bij. Wil je mij aanmoedigen voor deze uitdaging? Dat kan door een donatie te geven, groot of klein. Een dikke dankjewel voor je steun namens mij en het Pink Ribbon-team!
My progress
Steps
351,208
Steps goal
372,000
My Updates
💗 Ik loop mee met de Roze Mars 💗
Saturday 4th OctBorstkanker raakt zóveel mensen, direct of indirect. Ook ik zie, zowel privé als in mijn werk, hoe groot de impact is.
Als medisch schrijver ben ik dagelijks bezig met het delen van de nieuwste inzichten binnen het borstkankeronderzoek. Daarmee hoop ik een steentje bij te dragen aan betere zorg voor patiënten. Maar er is meer nodig.
Daarom doe ik mee aan de Roze Mars.
Voor iedereen die vecht, heeft gevochten of iemand is verloren.
Voor meer onderzoek en betere behandelingen.
Elke stap telt.
Share














Hi Els, ga ervoor! Ik zie je altijd zo flink stappen, dit ga je zeker kunnen. Veel succes xxx je buurtje Meggy