Emma De Jaeger

De Roze Mars May 25

My Activity Tracking

337,874
Steps

My target 310000 Steps

Hallo, ik wandel mee met de elfde editie van De Roze Mars, een initiatief van Pink Ribbon, de nationale organisatie in de strijd tegen borstkanker. Gedurende de maand mei zal ik ernaar streven om dagelijks meer te wandelen en meer te bewegen. Omdat de strijd tegen borstkanker nog lang niet gestreden is, draag ik via deze weg mijn steentje bij. Wil je mij aanmoedigen voor deze uitdaging? Dat kan door een donatie te geven, groot of klein. Een dikke dankjewel voor je steun namens mij en het Pink Ribbon-team!

My progress

Steps

337,874

Steps goal

310,000

My Achievements

Thank you to my sponsors

50

Jan Van Eetvelde

Lieve Emma, wij steunen jou, jouw geweldige team en jullie knappe initiatief! Wij zullen zelf de komende maanden ook veel stappen, lopen, fietsen … met jou en alle vrouwen die getroffen zijn, in onze gedachten. Veel liefs, Katrien en Jan. ♥️

50

An Goeteyn

Dikke proficiat met je 45 ste verjaardag! Kanker maakt zoveel kapot, nog steeds worden te laat kankers ontdekt waar er dan weinig of niets aan te doen is... Gelukkig bij jou was je er op tijd bij. Een kleine bijdrage kan al een verschil maken. Dikke knuffel.

35

Yolanda Wouters

❤️

25

Jasmien, Olivier En Ellis Van Elsen

Veel succes met verder wandelen aan je herstel en zin in het leven!

25

Tony De Sloovere

You'll Never Walk Alone 💝

25

Laurence Huysman

25

Emma De Jaeger

15

Dorien Elewaut

♥️