My Activity Tracking
219,399
Steps
My target 310000 Steps
Waarom wandel ik mee?
Dit jaar doe ik mee aan de Roze Mars van Pink Ribbon 🎀 omdat het thema onwetendheid me persoonlijk raakt.
Een tijdje geleden voelde ik iets aan mijn borst dat er daarvoor niet zat. Ik heb het laten onderzoeken, ook al was het best spannend om niet te weten wat het was. Gelukkig bleek het goedaardig te zijn. Maar mijn verhaal had evengoed anders kunnen zijn. En net daarom vind ik het zo belangrijk om niet te blijven rondlopen met twijfels of iets wat je voelt te negeren. Je eigen lichaam kennen, veranderingen opmerken en ze laten onderzoeken kan een wereld van verschil maken.
Met mijn deelname wil ik helpen om aandacht te vragen voor borstkanker, het belang van bewustwording en vooral: niet in onwetendheid blijven zitten. Dus trek ik mijn wandelschoenen aan en stap ik mee. Voor iedereen die ooit met onzekerheid, onderzoek of borstkanker te maken kreeg. 🎀
Wil je mij steunen? Elke bijdrage, groot of klein, helpt. 🩷 Je kunt mij sponsoren via de link hieronder. Alvast heel erg bedankt!













Knap ! Veel succes!